Наш фірмовий стиль та як ми його уявляємо

Наш фірмовий стиль

Довгий час ми фантазували про те, як ми себе бачимо зі сторони, як образ "Наших Речей" уявляєте ви. Враховуючи те, що ми давно вже створили собі логотип, який в певному сенсі втілює в собі всі аспекти нашого існування та діяльності, що ми виготовляємо упаковку, яка є другою візитною карткою - ми віришили створити елементи нашого фірмового стилю.

Для повного відтворення нашого стилю в речах, ми вирішили виготовити серію виробів, які необхідні в повсякденному житті. Деякі з них вже існують в нашому малосерійному виробництві. 

Наш фірмовий стиль

Взявши за основу наш логотип, а також чорний колір упаковки, ми вирішили все виготовити в чорних тонах. Таким чином з'явилися чохол для міні планшета, чохол для ноутбока, фірмовий метелик та краватка, сувенірна подушечка, що може використовуватися як ігольниця, а також подушка, на якій приємно подрімати в перервах між роботою :) Ну, і білий фон, звичайно, куди ж без нього?

Наш фірмовий стиль

Десь так ми себе і уявляємо. Це не серійні речі, продаватися масово вони не будуть. Це просто фантазія, синоніми про "Наші Речі", а ще це певні "черевики", що  необхідні для кожного "чоботаря".

Наш фірмовий стиль

Продовження слідує, наш фір стиль буде тільки розширюватися та розростатися, адже це лише початок текстильної складової. Дякуємо, за вашу увагу та за те, що ви з нами!

Відгуки

Поки що нема коментарів, але ми будемо дуже вдячні за Вашу думку.

Введіть коментар

captcha