Про Наші Речі

Наші Речі® — суто український проект! Ми — команда дизайнерів-українців, котрі не забули про своє коріння. В наші вироби ми намагаємось вдихати щось символічне, щось так сильно пов'язане з нашою історією. Вишивка з елементами фольку - ось нитка, яка пов'язує всі наші вироби. Всі пам'ятають бабусь, котрі оздоблювали одяг, текстиль, рушники вишивками. Козак у вишиванці — символ України, образ національного героя, який зклався історично. Вишивка завжди існувала нерозривно поруч з українцем. Саме тому ми продовжуємо традицію.

Наші Речі® — це еклектика. Ми поєднали історичну традицію з сучасними речами. Всі вони виговлені з мотивами сучасного фольку, призначені як для буденних, так і для вечірніх виходів. Новинки в нашому каталозі з'являються регулярно і ви маєте нагоду стати першим в світі власником будь-якої речі. Ми намагаємось постійно придумувати та виготовляти цікаві аксесуари та одяг.

Якщо ви тут, то ви — наші однодумці! Дякуємо вам за те, що ви є! Ви нас надихаєте на нові досягнення. Ми прислухаємось до ваших побажань та відгуків. Ми існуємо і працюємо для вас!

Наші Речі змі про наші речі