ЗМІ не забувають про "Наші Речі"

ЗМІ про Наші Речі

Ми вже декілька разів писали про те, що іноді нашими речами цікавляться не лише покупці, а і журналісти. 19-го липня цього року з'явився на прилавках України номер щомісячного видання "Українська вишивка". Дуже приємно було побачити там наші краватки та схеми аж на півтора розворота. Наші краватки назвали "Аксесуари з характером".

Звісно, у нас брали попередній дозвіл, але це не наш піар, це - непідкупна зацікавленість видання у наших роботах. Дякуємо вам, шановна редакція, за вашу справу та бажаємо вам довгих років існування і розвитку!

Фотографії з нашими краватками зайняли аж півтора розворота журналу. Хочемо відмітити дизайнерів видання, котрі за нашими фотографіями намалювали точні схеми для вишивання для любителів ручної вишивки вдома. 

Це перша публікація з нашими виробами в журналі, але не перше згадування про нас. Автор блогу "Шедеври свїми руками" опублікували про нас пост під назвою "Сучасний фольк: вишивка". Це також дуже приємно, бо ініціаторами являємось не ми, а люди, які також люблять нашу творчість.

Колись в групі вконтакті ми писали про те, що нас знімав телеканал СТБ для програми "Паралельний Світ". Нас знайшли через наших посередників. Тоді ще ми навіть не мали сайту. 2 години на камеру ми розповідали про енергетику, яку вилучає краватка, як вона впливає на долю людини та ще багато цікавих питань. І...,в результаті, це все було марно. Мабуть, редакція каналу вирішила, що класичні турецькі чи китайські краватки більше варті уваги, ніж фолькові аксесуари. Тому нас і замінили саме такими у ефірному варіанті, котрий показували по телебаченню. Але все одно для нас це був цікавий досвід.

Нші Речі на зйомках СТБ Нші Речі на зйомках СТБ Нші Речі на зйомках СТБ Нші Речі на зйомках СТБ Нші Речі на зйомках СТБ Нші Речі на зйомках СТБ

Взагалі, ми щиро дякуємо всім зацікавленним людям, котрі про нас не забувають і допомогають у популяризації фолькових мотивів у сучасному вбранні. Але часто ми натрапляємо на наші роботи, наші фотографії в чужих блогах, портфоліо (із серії можу зробити точно так) та на інших сайтах, що не просили нашого дозволу на публікацію або елементарно не публікують ссилку на нас як на єдиних авторів наших виробів.

Будь-ласка, будьте чемними в інтернеті. Не обов'язково питати нашого дозволу на некомерційне використання наших фотографій. Але обов'язково вказуйте автора та прописуйте лінк на наш сайт. Дякуємо вам за увагу та інтерес! 

Відгуки

Поки що нема коментарів, але ми будемо дуже вдячні за Вашу думку.

Введіть коментар

captcha