Запонки з вишивкою - нові оригінальні вишиті набори

запонки з вишивкою

Доброго дня, шановні друзі! Майже рік ми хотіли написати саме цю новину, але все якось не складалося, хоч і було сильне бажання. Та або руки не доходили, або часу не вистачало, або просто не могли знайти матеріали. Але сьогодні нарешті спішимо поділитися з вами довгожданною новинкою - вишиті запонки і не тільки!

Нарешті ми знайшли заготовки для запонок нормальної якості, нарешті трохи з'явилось часу для експериментів. Так і народилися наші вишиті запонки, але поки що вони будуть продаватися лише в наборах. Тобто в результаті в нас з'явився новий товар - чоловічий набір, що складається з вишитої краватки, вишитої хустинки та новеньких вишитих запонок. Це все пакується в нову упакову з дизайнерського чорного картону, що вже став нашою визитівкою.

Матеріал всіх трьох компонентів набору - сатин одного кольору. Розміри краваток та хустинок не відрізняються від всіх інших класичних наших краваток з вишивкою, а от запонки мають квадратну патформу 2х2 см, висота - стандартна.

Не встигли ми доробити ще перші зразки наборів для фотосесії, як в нас їх розкупили. Виявилось, що не лише ми чекали на ці новинки)) Це дуже приємно, бо ми працюємо в першу чергу - для вас, а не лише для задоволення власних амбіцій. Нам вже цікаво почитати ваші коментарі до новинок. Окрема подяка всім, хто поширить наші товари лайком через соц.мережі! Дякуємо вам за увагу!

Відгуки

  • Роман
    Интересно

Введіть коментар

captcha